Dajemy klientom przewagę
Serwis techniczny - Zintegrowane Systemy Techniczne

Serwis techniczny - Zintegrowane Systemy Techniczne

Zintegrowane Systemy Techniczne to grupa wykwalifikowanych specjalistów, która dostarcza Państwu skuteczne i profesjonalne rozwiązana w zakresie utrzymania technicznego budynków. Doświadczony, fachowy personel to nasz największy kapitał i pewność usług świadczonych na najwyższym poziomie. W branży działamy nieprzerwanie od 1999 roku, ciesząc się zaufaniem naszych klientów. Z myślą o ich potrzebach i oczekiwaniach stale się rozwijamy, poszerzając naszą ofertę o kolejne usługi. Dbamy również o dobrą komunikację z klientem, szkoląc nasz personel nie tylko w zakresie obsługi technicznej, lecz także relacji interpersonalnych.


Na dzień dzisiejszy mogą Państwo skorzystać z szerokiego pakiet usług z zakresu kompleksowej obsługi obiektów, zarówno instytucjonalnych, przemysłowych, jak i biurowo – usługowych. Nasze działania mają na celu utrzymanie obiektu oraz jego wyposażenia w najlepszym stanie, by zapewnić pełen komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Utrzymanie techniczne budynków to przede wszystkim regularna konserwacja instalacji technicznych, takich jak:

  • instalacje wodno-kanalizacyjne,
  • elektryczne,
  • gazowe,
  • klimatyzacyjne i wentylacyjne,
  • centralne ogrzewanie.

Ponad to wykonujemy okresowe przeglądy systemów przeciwpożarowych oraz elementów wyposażenia i architektury budynków. Odpowiadamy za nadzór nad dokumentacją techniczną, pełnimy również nadzór w trakcie prac modernizacyjnych na terenie obiektu.


Obsługa obiektów, którą wykonujemy w ramach zlecenia, obejmuje również serwis techniczny. W razie nagłej awarii wystarczy wezwać naszych techników, którzy sprawnie i szybko zabezpieczą wadliwy element instalacji i naprawią usterkę. Nasz serwis techniczny to najlepsza gwarancja bezpieczeństwa oraz sprawnego administrowania nieruchomością w sytuacji kryzysowej. Współpracując z nami zyskujecie Państwo nie tylko pewność i spokój, lecz także korzystną optymalizację kosztów, związanych z utrzymaniem nieruchomości oraz komunikatywną i dobrze zorganizowaną grupę specjalistów do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do współpracy.